gorskie-resorty.pl

Osada Śnieżka jak_spakowac_dziecko_na_wakacje

Jak spakować dziecko na wakacje?


Jak spakować swoje pociechy na wakacyjny wyjazd? Często jest tak, że walizka dziecka zajmuje więcej, niż obojga rodziców. Ale czego by się nie zrobiło dla swojego skarba? Tym bardziej, że kiedy dziecko na wakacjach spokojne, to i nasz wypoczynek nabiera innego wymiaru. A o to właśnie chodzi!


Osada Śnieżka jest resortem dedykowanym rodzinom z dziećmi. Przez lato odwiedza ją tysiące dzieci z rodzicami. Podpytaliśmy rodziców o najważniejsze rzeczy, bez których nie ruszają się na żadną wakacyjną przygodę. Z przeprowadzonych rozmów powstała bardzo ciekawa lista. Zapraszamy do lektury!


?         Ubranka! Zestaw ubranek na każdą pogodę, oczywiście po kilka sztuk każdego rodzaju. Lody, gofry, czy tez pyszne zestawy Funny Meal to tylko niektóre z pokus, które lubią lądować na ubrankach naszych pociech.


?         Buciki ? pamiętajmy, że jesteśmy w górach. Oprócz więc stałego zestawu: sandałków, kapciuszków, butów do kąpieli, nie zapominajmy o wygodnym obuwiu na chodzenie po górskich ścieżkach. Oczywiście kaloszki i płaszcze przeciwdeszczowe to podstawa.


?         Kąpielówki, pieluszki do pływania, ręcznik z kapturkiem, zabawki do pływania


?         Nosidło ? albo wózek z dużymi kołami. Okolica Osady Śnieżka jest przepiękna! Każdego dnia możemy odkryć nowe ścieżki. Wszędzie cudne i niepowtarzalne widoki. Szkoda by było, gdybyśmy nie mogli wybrać się na dłuższy spacer z powodu braku odpowiedniego wyposażenia.


?         Mały rowerek i kask ? na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnie rowerów dla całej rodziny, ale wiemy, że najlepiej jest jeździć na swoim ulubionym rowerku. Tym bardziej, że nie zajmuje za dużo miejsca.


?         Kocyk i zestaw do piaskownicy ? śpieszymy z pomocą również, gdy i tego zabraknie. Nasza gablota z zabawkami wyposażona jest właśnie w takie zestawy. A miejsc na mały piknik jest tutaj mnóstwo.


?         Nocniki lub nakładka na toaletę i schodki ? wiadomo


?         Tablet i ładowarka ? niestety, takie czasy. Również jesteśmy przeciwni praktykom włączania dzieciom bajek, ale są czasem taki chwile?


?         Książeczki, kolorowanki, kredki  - zawsze niezastąpione. A jak przyjemnie jest słuchać  przygód Mikołajka z widokiem na Karkonosze


?         Rodzinne gry -  dobra planszówka albo kolorowe karty ratują z opresji, np. kiedy musimy czekać w kolejce na wyciąg na Śnieżkę


?         Autka, dużo autek


?         Dziecięcy plecak i torba dla dziecka ? przecież w czymś to wszystko musimy nieść


?         Kosmetyki dziecięce, kremy z filtrem uv, mokre chusteczki  - pamiętajmy, że słońce w górach mocno operuje i o oparzenia nie trudno!


?         Dobrze wyposażona apteczka, a w niej leki na biegunkę, leki na odwodnienie, przeciwgorączkowe, wapno probiotyki, i oczywiście plasterki z Hello Kitty


?         Dokumenty dla dzieci ? tym bardziej, jak planujemy zagraniczny wypad do Pragi


?         Bidony na wodę na górskie wędrówki i coś na głowę


?         Ale to wszystko i tak nie miałoby znaczenia, gdybyśmy zapomnieli o ulubionej Przytulance do spania


Wspaniałych wakacji życzy Osada Śnieżka!


 


Izabela Rutkowska


Kierownik ds. kluczowych klientów


Osada Śnieżka jak_spakowac_dziecko_na_wakacje1Osada Śnieżka jak_spakowac_dziecko_na_wakacje3